Blog

Návrat k přírodním materiálům

Řekli byste však, že vás může zchladit i taková ovčí kožešina? Právě tento materiál se může pochlubit úžasnou tepelnou regulací!

Ovčí kožešiny budou zřejmě posledním materiálem, který byste považovali za schopný regulovat vaši teplotu k nižším hodnotám. Mnozí z nás tyto přírodní kožešiny berou jako materiál, který nás v zimě dokonale ohřeje. Tyto kožešiny však dýchají a jejich vlákna tak působí i chladivým dojmem. Tepelná regulace našeho těla je dosaženo kontaktem vlněných vláken s pokožkou. Ovčí kožešina tedy okamžitě absorbuje pot a vypařuje jej do vzduchu. Tento proces probíhá hned 7 krát rychleji, než při syntetických materiálech. Proto je právě ovčí kožešina taková příjemná i během letních měsíců.

Úžasné tepelnoregulačné vlastnosti ve spojení se zdravotní nezávadností a přírodním původem dělají z ovčích kožešin žádaný artikl interiérů. Umístěte tyto kožešiny do vaší domácnosti – například jako pokrývku sedacích souprav, židlí či křesel! Obzvláště střižená ovčí kožešina v nejrůznějších barevných provedeních je dokonalým letním doplňkem do domů, bytů, ale i chalup a dodá jim specifickou atmosféru.

Sortiment je opravdu rozsáhlý a nabízí množství barevných zpracování, rozměrů a provedení, z kterých si vybere každý zákazník. Tento přírodní a trvanlivý produkt vám umožní zútulnit váš domov a zchladí vás během teplých letních dnů a nocí. Střižené ovčí kožešiny jsou navíc díky své kratší vlně nenáročné na údržbu. Přímo dokonalý produkt pro ty, kteří chtějí zůstat ve spojení s přírodou!

Napsat komentář