Blog

Ovčí kožešiny jako doplněk k sedacím soupravám

Kožené sedací soupravy patří k oblíbeným a moderním součástem mnoha interiérů. Jsou elegantním doplňkem domácností či kancelářských prostoru a svému okolí dodávají nádech luxusu.

Kromě toho jsou pohodlné a na jejich výrobu bývají použité materiály z broušené / hladké kůže. Právě kůže však může při změně okolní teploty působit nepříjemně. Jak je to možné?

Samotná kůže je materiálem, který je tepelně velmi nestálý. Proto se stává, že je povrch kožené sedací soupravy v zimě chladný a v létě naopak až příliš teplý a neprodyšný. Sezení na takové soupravě je pak v zimě nepříjemné kvůli chladu a v létě se na ní často potíme, což také není ideální. Existuje však dokonalé řešení, které je symbiózou kvality, designu a pohodlí. Řešením jsou ovčí kožešiny.

Ovčí kožešiny jsou ideálním doplňkem ke koženým sedacím soupravám. Kromě přitažlivého a estetického designu se mohou pochlubit tím, že jsou přírodním produktem. Jsou tedy mnohem zdravější a operativnější alternativou k syntetickým výrobkům. Moderní interiérový design se právě z tohoto důvodu vydává cestou přírody a přírodních materiálů. A co je ještě lepší – ovčí vlna má přímo zázračné termoregulační vlastnosti! To znamená, že vás v zimě zahřejí a v létě zchladí. Už žádné problémy s nepřizpůsobivými povrchem kožených sedacích souprav!

Ovčí kožešina je dlouhodobou investicí, která zkrášlí váš interiér. Jsou vhodné jak na kožené sedací soupravy, tak i na křesla či židle s tvrdým povrchem. V závislosti na tvaru a barevného provedení sedacích souprav je možné zvolit si ze široké škály střižených či nestříhaných ovčích kožešinových předložek. Ochrání povrchy těchto druhů nábytku a navíc dodají vaší domácnosti příjemnou atmosféru.

Napsat komentář