Vlněná deka – Lux

2,199  s DPH

Vlněná deka Lux je vyrobena z nejkvalitnější 100% australské vlny, která je velmi jemná a nadýchaná. Deka je dostupná v přírodní barvě.
Naše vlněná deka Lux je velmi hřejivá, stvořená k zahřátí v chladných dnech a navíc i velmi odolná, takže vydrží dlouhá léta.

Jen 1 skladem

Katalogové číslo: 109 Kategorie: ,
Popis

Vlněná deka Lux je elegantním a praktickým doplňkem do každé domácnosti. Je vyrobena z nejkvalitnější 100% australské vlny, která je velmi jemná a nadýchaná. Deka je dostupná v přírodní barvě, takže se hodí do každého interiéru a je zakončena třásněmi.

Naše vlněná deka Lux je velmi hřejivá, stvořená k zahřátí v chladných dnech. Vlněná deka Lux je navíc velmi odolná, takže vydrží dlouhá léta.

V tomto případě je velmi důležité si uvědomit, že vlněné produkty nijak nedráždí pokožku ani nezpůsobují alergie, což v současnosti představuje pro mnoho lidí obrovský problém.

Taková deka by se měla objevit v každé domácnosti, protože nejen skvěle vypadá a hřeje nás, ale pomáhá nám také účinně bojovat proti různým chorobám, které brání našemu každodennímu fungování.

Vlněné deky jsou obzvláště vhodné pro použití při léčebné rehabilitaci, lidi trpící revmatem, chorobami kloubů a páteře, zánětů svalů, vazů, močových cest, obrny nervů, poruch oběhu, poúrazové neuralgie a osob náchylných k nadměrnému pocení, alergii.

Vlněné deky lze prát ve vodě do 40 stupňů.
Rozměr: 150×200
Hmotnost: 500 g/m²

Barva: přírodní bílá