Back
AkceVyprodáno

Kožešinový prehoz Relugan

8,990  s DPH

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Katalogové číslo: - Kategorie: , Štítek:
Popis
Zdravotní kožešina Relugan, je charakteristická svými příznivými účinky pro lidský organismus. Základem kožešiny je zpracována na přírodní bázi metodou Relugan® GT-50.

Kožešiny relugan si proto našly uplatnění u běžných spotrebyteľov, ve zdravotnictví, výjimečné vlastnosti ocení alergici, revmatici, ale i batolata s citlivou pokožkou.
Ovčí vlna vytváří takzvané suché teplo, které je pro organismus, obzvláště pro nemocné místa velmi příznivé. Pomáhá při léčení revmatismu, bolestem páteře, záněty svalů, poruchám krevního oběhu úrazové poškození nervové soustavy, gynekologické problémy, záněty močových cest.

Benefity Reluganu:
Schopnost termoregulace, v zimě hřeje a v létě příjemně chladí, při současném zachování tělesné teploty.
Dokáže absorbovat a odvětrávat vlhkost do okolí, díky čemuž se pokožka potí výrazně méně. Na rozdíl od umělých vláken, ovčí vlna dokáže pohnula vlhkost až do 1/3 své hmotnosti.
Kožešiny relugan jsou vhodné jako podložka na spaní, proti bolestem zad.
Jeho použití je vhodné pro pacienty dlouhodobě ležících ze zdravotního hlediska, protože zabraňuje tvorbě odležanín a jemné vlákna nedráždí pokožku.
Přírodní materiály jsou v porovnání se syntetickými přirozené pro lidský organismus, vyznačují se vysokou snášenlivostí s pokožkou a nezpůsobují alergie, kožní ekzémy a podobně.
Antibakteriálnost zabraňuje tvorbě nepříjemných pachů. Jemné vlákna vlny umožňují cirkulaci vzduchu mezi kožešinou a pokožkou. Ovčí vlna je 100% bílkovina, čímž nevytváří živnou půdu pro mikroby, bakterie a roztoče.
Vysoká odolnost a trvanlivost přírodní kožešiny a vlny. Pružnost přírodních vláken nezpůsobí jejich splasknutí, typické pro umělá vlákna.

Celoroční využití z důvodu termoregulační vlastnosti ovčí vlny.
Relugan je lehký, přenosný a nenáročný na údržbu. Kožešinu relugan lze prát ručně, ve vodě do 30 ° C.

Rozměry: 200×100 cm, 200×200 cm
Kožešinové přehozy jsou po okrajích obšité koženou usní.
Hustá a jemná vlna – 25 mm

Další informace
Rozmer

200x100cm, 200x200cm