Back
Akce

Kožešinový bederní / ledvinový pás

890  s DPH

Vyčistit
Datum doručení po zvolení variantu
Katalogové číslo: 3127 Kategorie: , Štítek:
Popis

Praktický, funkční a hlavně zdraví prospěšný bederní či ledvinový pás je vyroben z ovčí kožešiny zpracované na přírodní bázi metodou Relugan® GT-50 .

V porvnaní s ovčím rounem, je kožešina trvanlivější, hustota vlny je nesrovnatelně větší a netvoří se takzvané splétání vláken jako při ovčím Rune nebo syntetické náhradě. Kožešina relugan je zároveň pratelná ve vodě.

Bederní pás pochází z naší dílny KANEX. Kromě kvality materiálu je pro nás důležitá i funkčnost produktu. Kožešinový pás se obepíná širokými elastickými pásy a suchým zipem, čímž lze pás přizpůsobit na přesný obvod pasu. Na rozdíl od šněrovacích alternativ se bederní pás snadno obepíná kolem pasu a hlavně pohodlně nosí.

Kožešinový bederní pás vám pomůže ulevit od ledvinových problémů, nachlazení, bolesti zad, menstruačních bolestí a pozitivně působí na problémy s močovými cestami a záněty. Osvědčí se také jako prevence před nachlazením, například při pobytu v sychravém počasí, nebo při práci v náročných podmínkách.

Díky funkčnosti je bederní pás vhodný nejen na domácí nošení, ale ocení ho i sportovci či pracovníci v terénu.

Základem bederního pásu je zrteľná ovčí kožešina Relugan®, která je charakteristická svou medovou barvou. Kožešina je výjimečná svým zpracováním výhradně na přírodní bázi, bez použití chlóru, formaldehydu a těžkých kovů. Díky zpracování výhradně na přírodní bázi, můžete bederní pás nosit přímo na pokožce těla. Jemné vlákna vlny masírují nervová zakončení a odstraňuje ionty škodlivé pro organismus, které jsou příčinou únavy a bolesti zad.

Kožešinu relugan lze prát ručně, ve vodě do 30 ° C, za pomoci běžných pracích prostředků.
Rozměry samotné kožešiny jsou 73x18cm
Dostupné velikosti podle obvodu pasu: S 70-90cm, M 90-105cm, L 105-120

Další informace
Rozměr - obvod pasu

S 75-90cm, M 90-105 cm, L 105-120cm